Dlaczego apartament jest lepszy od hotelu na rodzinne wakacje?

Jesteś w trakcie planowania rodzinnych wakacji w Zakopanem i zastanawiasz się co wybrać: apartament czy hotel? Oczywiście oba rozwiązania mają swoje plusy, jednakże w przypadku urlopu z dziećmi warto rozważyć wynajęcie apartamentu. Podróże są rewelacyjne i powinny sprawiać, że wracamy z nich wypoczęci i zrelaksowani. Aby zapewnić sobie i najmłodszym uczestnikom wyjazdu maksimum komfortu, przemyśl rezerwacje prywatnego apartamentu.

Apartament jest tańszy od hotelu

Wyjazdy rodzinne wiążą się z wydatkami, ale nie musimy rezygnować z komfortu. Apartamenty są tańsze od hoteli, zwłaszcza w przypadku grupy kilkuosobowej. Wynajmując hotel należy wziąć pod uwagę nie tylko podstawową cenę, ale również opłaty za dodatkowe udogodnienia. Gotowanie w kuchni w apartamencie pozwoli zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, które z przyjemnością wydacie na kolejne atrakcje.

W pełni wyposażona przestrzeń

Apartament to tak naprawdę małe mieszkanie, które podzielone jest na strefy: sypialnie, jadalnie, kuchnie i łazienkę. Każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Ponadto apartamenty do wynajęcia są rewelacyjnie wyposażone w np. telewizor, sprzęt grający, lodówkę, akcesoria kuchenne i wiele więcej udogodnień.    

Prywatność, swoboda i niezależność

Apartament zapewnia prywatność i komfort. Jest więcej przestrzeni jak w hotelowym pokoju więc dzieci będą miały wygodne miejsce do zabawy, a dorośli do wypoczynku. Będziecie się, czyli jak w domu, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. Brak recepcji i obsługi hotelowej dla wielu osób jest olbrzymią zaletą.  

Ciekawa i różnorodna lokalizacja

Nasze apartamenty rozlokowane są w różnych regionach Zakopanego. Za każdym razem możesz korzystać z innej lokalizacji i poznawać nowe zakątki miasta. W zależności od potrzeb możesz wybrać miejsce blisko górskich szlaków, centrum miasta lub placów zabaw. Z powodzeniem wybierzesz swoją wymarzoną okolicę.

Odrobina luksusu bez dodatkowych kosztów

W zależności od wybranego apartamentu będziesz mieć do dyspozycji basen, saunę fińską, saunę infrared lub jacuzzi. Salon z kominkiem też jest w Twoim zasięgu. Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone. Sam zdecyduj, czy wolisz nowoczesne wnętrza czy urządzone w tradycyjny sposób.

 

Planując dłuższy rodzinny pobyt na Podhalu wybierz dla siebie i swoich najbliższy wygodny i komfortowy apartament.