O nas

Witamy wszystkich naszych Gości!
Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem i obsługą apartamentów. Nasze doświadczenia w branży hotelowo - turystycznej pozwalają nam zaspokoić Państwa potrzeby w kwestii dobrego wypoczynku w oferowanych przez nas mieszkaniach. Znamy zarówno zalety jak i wady funkcjonowania dużych hoteli i pensjonatów oraz niedogodności związane z wynajmem pokoi i kwater prywatnych. Staramy się zaspokoić Państwa potrzeby, wymagania i oczekiwania względem wygodnego osobistego wypoczynku pod Tatrami.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszych apartamentów, w których pobyt stanowi alternatywę dla dużych ośrodków wypoczynkowych i małych, często niewygodnych pokoi prywatnych. Goszcząc Państwa u nas dokładamy wszelkich starań, by Wasz wypoczynek był udany, niezależnie czy będzie to dłuższy wakacyjny urlop w Zakopanem, zimowe narciarskie szaleństwo czy krótki wypad w nasze okolice. Służymy radą i pomocą we wszystkich kwestiach dotyczących Państwa pobytu w naszych apartamentach, staramy się o Wasze zadowolenie i przyjemność z wypoczynku.

Nasze apartamenty są zawsze wynajmowane w całości do wyłącznej Państwa dyspozycji. Wszystko, co oferujemy obejmuje rozsądna cena, przystępna dla każdego.

Oferta kierowana jest do Gości, którzy cenią swoją prywatność, spokój i dobry wypoczynek: samotny, we dwoje lub całą rodziną. Kontakt z nami gwarantuje ustalenie dogodnego dla Państwa terminu pobytu, a niewygórowane ceny podnoszą atrakcyjność proponowanych przez nas miejsca noclegowych.