Zimowy wypoczynek w Zakopanem

OFERTA NOCLEGOWA

Zimowy wypoczynek w górach, w zimowej stolicy Polski

Zapraszamy na zimowy urlop do Zakopanego, do jednego z naszych apartamentów. Lokalizacja naszych apartamentów przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi białego szaleństwa. Pobliskie ośrodki narciarskie oferują zróżnicowane trasy narciarskie. Od stoków, które dostosowane są do potrzeb dzieci, po bardziej strome, dłuższe i trudniejsze.

Realizując pobyt w jednym z naszych apartamentów pomożemy zorganizować szkolenie narciarskie i snowboardowe, indywidualne jak i rodzinne, na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów z doświadczeniem.

Popularną zimową atrakcją jest kuligu z pochodniami . Ta wyjątkowa atrakcja regionu organizowana jest przez wiele firm. Trasa kuligu może prowadzić Doliną Chochołowską, Doliną Kościeliską, granią Gubałówki, na Butorowym Wierchu, dzielnicami Zakopanego i w kilku innych miejscach. Górska atmosfera, zimowa sceneria, ośnieżone drzewa i gwiazdy na niebie. Często kulig urozmaicony jest o ognisko z pieczeniem kiełbasek i góralską biesiadę przy muzyce na żywo.

W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane apartamenty, pod kontem wielkości standardu jak i lokalizacji. Każdy znajdzie odpowiedni apartament dla siebie.

Dlaczego warto?

  • zróżnicowana oferta apartamentów
  • apartamenty z basenem, sauną, jacuzzi
  • atrakcyjne lokalizacje apartamentów

Sprawdź cenę i dostępność już teraz!

Wybierz termin swojego pobytu, ilość osób i zobacz aktualną ofertą naszych apartamentów.

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl

Sprawdź cenę i dostępność

Wybierz dokładny termin pobytu, ilość osób i zapoznaj się z aktualną ofertą pobytu w jednym z naszych apartamentów. Prezentowane ceny i dostępność jest aktualizowana, prezentowane apartamenty są dostępne i możliwe do natychmiastowej rezerwacji. Rezerwuj, nie pozwól aby ktoś był szybszy :)

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl